Wattbike karikasari

Kui eelmiste aastate talvedel on mehed nagu ühest suust tõdenud, et jumal on küll rattur, siis see aasta tundub, et tüüp on spordiala vahetanud. Seetõttu on mehed kolinud kas suusaradadele või siis sisetingimustesse higistama. Wattbike on higistamise eest lausa auhindu nõus andma ja Andre ning Bruno käisid seda võimalust kaemas Sparta spordikubis.


Mehed annavad minna

Andre raport:
Lõpuks jõudsin minagi sinna, kus ees ootasid korüfeed nagu Audova, Kortslaur ja teised rattahiiud – Wattbike võistlussari. Erinevalt suusast, ei ole ma pedalleerimisliigust juba head 4 kuud teinud. See ei ole vabandus, lihtsalt fakt 🙂 Maksimum võimsus + 7 km – see oli selle etapi päevakava. Minu paremal käel startinud Kirsipuu nimekaim tõmbas algatuseks võimsustestis jala klipist välja ja edasine oli päris valus vaadata. See võttis kegre ploki ette ja ei mõjunud just julgustavalt. Suht ettevaatliku katse tulemusena näitas aparaat 1532 W.


Kapsas ninast välja

Ja siis minek. 9 min kannatamist. Enne starti tekitas segadust, et mis takistusega distantsi läbida (skaala 1-10). Üks mees õpetas, et pane 8, teine, et 3. Panin 8 – viga. Kohe alguses täiesti kinni. Kiire korrektuur 5-peale. Ikka kooma. Lõpus selgus, et umbes
3,5 on optimaalne. Aga kahjuks alguse koomast enam ei taastunud. Ilge agoonia ja 10 liitrit higi.

Tulemuseks (maks w + 7 km aeg) täitsa ok 7. koht. Ennast ületas ja minu arust supertulemuse tegi meie klubi Brunn, kes parandas oma aega eelmise etapiga võrreldes ligi 3 min ja teenus igata korraliku 15. koha – tase!

Pildid: Aerobike