Toetajad


Muusikaformaadilt on MyHits Top40/HotHits raadio, põhirõhuga hetke kõige kuumematel ja rattasõidu hittidel. Lisaks muusikale hoiab Myhits teid kursis tähtsamate uudistega Eestist, maailmast ja rattamaailmast. Mis kõige olulisem lisame selle kõige juurde ka rattasõidu planeerimiseks ilmaennustuse. MyHits saatejuhid ja muusika on 24/7 sadulas ja teevad kõik selleks, et keegi tirri ei laseks.

MyHits – #1 HIT MUSIC STATION IN ESTONIA
____________________________________________________


Oleme üle 10 aastat tegutsenud eestimaine spordikaupade internetipood. Esindame Eestis kaubamärke FFWD (FastForwardWheels) , Silverback, Wahoo ja samuti on võimalik tellida Cannondale ja BMC rattaid.

Taustast. Peame poodi kahekesi. Ei häbene ka nimesid nimetada. Andre Kull ja Riho Ever. Oleme ise aktiivsed hobisportlased. Tegeleme suvel rattasõidu ning talvel rattasõidu, jõusaali, suusatamisega ja leiame, et omame poepidamiseks piisavat kompetentsi. Kui me aga mõnele küsimusele peast vastust ei tea, siis otsime selle Teile kindlasti välja.

Meiega saab ühendust:
e-postiga: info@hobisport.ee
telefonitsi: 50 26 200
veebipood: www.hobisport.ee

Telefonile vastame tööpäeviti kella 9-17. Juhul kui telefon ei vasta siis helistame kindlasti tagasi. Seda muidugi juhul kui numbrit näitate.
e-mailile vastame hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks.

____________________________________________________


Elecster põhitegevusalaks on allhanketööd masinaehituse valdkonnas s.h. roostevaba terase klaaskuulpuhastus, happepesu ja elektropoleerimine.

Pakume allhanketööna:
* MEHAANILINE TÖÖTLEMINE
* KEEVITAMINE
* DETAILIDE PINDADE TÖÖTLEMINE
* KOOSTETÖÖD

http://www.elecster.ee/
___________________________________________________

http://attila.ee/

____________________________________________________

Aastal 2005 asutatud R.I.S. OÜ on keskendunud IT lahenduste arendamisele ja projektijuhtimisele tööstuse ning logistika valdkonnas. R.I.S. tegeleb spetsiifilise tarkvara väljatöötamise ja juurutamisega ühtlasi ka vajaliku riistvaralahenduse tarnimise ja hooldamisega. R.I.S.-i meeskond koosneb omal alal suurte kogemustega professionaalidest.

www.ris.ee
____________________________________________________


http://www.fixalfa.ee
____________________________________________________

CC Rota Mobilis treeningpartner

Spordiklubi Sparta on talvel olnud meie teiseks koduks juba mitmendat hooaega. Eesti avaraim jõusaal koos mitmekesise rühmatreeningute kava ja Wattbike’idel treeninimise võimalusega. Ettevalmistusperiood lõpeb meil kevadel ühe võimsa Sparta seitsmevõistlusega, kus rebimine on mõnikord tihedamgi, kui mõnel rattavõistlusel.

 

https://www.sparta.ee/

____________________________________________________

CC Rota Mobilis prillipartner

Bliz on Skandinaavias disainitud prillibränd, mis pakub parima hinna / kvaliteedi suhtega spordiprille. Neil on valikus hulgaliselt erinevaid mudeleid ja värve ja meie jaoks on neil hulgaliselt nö rota roosa värvi silmavarje.

Eesti maaletooja: Superior OÜ, Priit Pajus tel 5115552

https://www.bliz.com/en/