Uus löögirusikas rattamaastikul

Kõik rattasõbrad on sellel hooajal näinud, kuidas õige keemia korral on kahe meeskonna koondamine üheks andnud tulemuseks ülimuslikku seisusesse tõusnud löögrusika nimega Omega Pharma-Quickstep. Meie Eestimaal on kaks tsainikute ja karvajalgade klubi mütanud oma porimülkas paigal juba teab mitmendat aastat. Sponsorite esindajad hakkasid närviliselt esitama küsimusi “Millal näeb meie logosid Osila või Sääritsa toimetatud spordiuudistes?”. Ja siis veel “Kas CC Rota Mobilise blogi on juba loetavuselt Taara Machine omast ette jõudnud?” Klubide juhtide boonused muudkui kukkusid ja midagi tuli teha.

Ühel kevadisel päeval võttis Velo Clubbersi president Erik ette teekonna Eesti Gaasi peakontorisse kaasas kolm 100L prügikotti ning kaks kotletti. Raskete ohete saatel laaditi ühest keskmise korteri suurusest seifist labidatega kottidesse 100 euroste pakke. Kotid selga ja algas teekond Nõmme teele CC Rota Mobilise staapi, kus Erikut ootas ees klubi juhatus täies koosseisus. Kõrvalt Maximast ostetud 20 sendised pastakad ja lasteaiast virutatud paberile kritseldatud tõotused laual ning laest tilkuv närvihigi muutsid õhkkonna rusuvaks. Aga teha polnud enam midagi…….


Salapärased lepingud saavad mõlema poole allkirjad

Sündinud oli Velo Clubbers’i ja CC Rota Mobilis’e baasil loodud uus harrastusratturite tippklubi Velomobilis! Me ei hakka siinkohal ette lugema neid staare, kes kõik nüüd ühes sõbralikus kommuunis Haanja Rattaklubi vanakestele tuult alla hakkavad tegema. Kuldari kõhutuul saab eriti valus relv olema. Selle asemel lubage esitleda uue klubi suurepärast sõiduvormi, mis sai Alvaro poolt disainitud ning kus on ühendatud mõlemate senised tunnusvärvid roosa ja sinine. Olete valmis?


Siit jagub midagi nii mees- kui naissoole

Ja taevasse lennutati ka uus logo!


Muuhulgas toob see muutusi ka siin juba tuttavaks saanud CCRM kodulehele, mis asendatakse velo.clubbers.ee foorumi Ost-Müük teemaga. Seega kallid lugejad, nüüd hakkab alles tõeliselt tihkelt väärtuslikku infot peale pressima! Jääge lainele!

Kallis lugeja, Sa küsid, mis sai kotlettidest? Need sõi Erik tee peal lihtsalt ära…..
Ahjaa, võib-olla pakub huvi ka CC Rota Mobilise vaimse ise Andre saatus? See on teadmata, aga uues klubis ta enam ei jätka. Viimati nähti teda Tallinna Lennujaamas vaakumas Phonjangi (Põhja-Korea) lennu peale õlal mustad prügikotid.

Ärgem unustagem, et artikli avaldamiskuupäev on 1. aprill…..

 

 

Kasutatud materjal:
http://worn75.blogspot.com/2011/05/god-save-queen.html
http://adventuremonkey.com/wp-content/uploads/City-Riders-back1.jpg