Teenuse Tempo 2009

Teenuse Tempo oli Eesti Maantee karikasarja kuuluv üritus 9. augustil, kuhu kõik vähegi valusama mnt jalaga tegelased kohale tulid. Tegelikult siis kõik need, kes end eelmisel päeval Pühajärve Triatlonil just soodaks ei olnud sõitnud. Tegemist oli eraldistardi formaadis võistlusega, kus meie selle ala kroonimata kunn Andre lendas peale oma võimeid proovile panema enne EMV-d. Mees oli nakatanud ka ka teise klubilise Ergo, kes tegi sellel alal oma elu avapaugu ehk siis kaotas süütuse…..
Tuli jälle ära! Naerul nägu ja kotitäis soolakurki auhinnaksAndre pilguheit toimunule:


Teenuse on müstiline koht Raplamaa ja Läänemaa piiril kesest ei midagit. Juba sõit võistluskohta oli kogemus omaette. Kohale jõudmine oli piisavalt keeruline ka Mölamadisele, kes oli oma uhke tuunitud Lada 10 km enne Teenust ja 2 km pärast Tiduveret teeääres seisma jätnud ja päris kohalikult arvamusliidrilt “Saljuudi” seljas teed.Kohale oli ennast vedanud ka meie klubi ainuke Merida omanik Ergo, kes tegi temposõidus debüüdi. Rada ise oli sile mis sile. Asfalt oli üle keskmise, puhus kerge küljekas. Sõit õnnestus, kuna tagant järgi ei suuda mõelda ühtegi kohta, kus oleks saanud rohkem pingutada. Ergo komentaar finishis oli, et enam ta selle alaga ei tegele (hääl kostus kusagilt alt kraavist, näha oli ainult Merida tagajooksu).
Mees pingsalt jälgimas tablood, kus sajandikud jooksevadFinishis olin kuni viimase hetkeni Sen 1 klassi kolmandal kohal, hakkasin juba lipsu triikima, et poodiumile tõusta, kuid viimaste seas startinud Otto Osula lajatas minust 8 sekiga mööda. No mis teha. Vähemalt olin üldpingereas 10. See tähendas, et sain ikka korra pjedestalil ära käia ja selliste kuulsuste nagu Rannamaa, Korts-Lauri ja Kivili kätt pigistada (need kes teavad, need teavad). Üldiselt olin tulemusega rahul – osadele konkurentidele olen lähemale jõudnud. Eestikatel jätkuvalt eesmärk 6 parema hulka jõuda.Pildimaterjal:


www.aerobike.eeTulemused: Kiirus Vanusekl Üld


Andre 42.06km/h 4. 10.


Ergo 32.93km/h 15. 53.

zp8497586rq