Tartu Rattaralli

BRUNO:

Laupäeval käisin poisiga Rakvere XCO rada kaemas. Tutvumisringil panin, oma lolluse tõttu, maoka! Kiiver puru ja põlvega kivisse. Palju õnne!

Kas tõesti jääb, minu selle aasta oluliseim maanteesündmus TRR seekord ära? Ei jäänud – külmakott ja paar Karksi õlu turgutasid jalule. 🙂

Stardigrupp 200…300, eeldas natuke tugevamat starti, kui mina seda tegin. Raino ja “Talukas” said esimesse punti. Aga siis pandi seal ees “maokas” ja saime pundi riismed, koos Rainoga kätte.

Kui ka Talukas eespoolt oli meie punti tulnud, siis midagi väga olulist enam ei toimunudki. Olles see aasta treeningmahtu suurendanud, oli tunne väga hea. Oli isegi mõte “Rota rongi” teha aga Talukas ei tahtnud alla kirjutada!

Lõpuks Tartu tagasi jõudes, pandi natuke “maokaid” ka aga seda juhtub ka ju MTB-ga sõites! Kuna tunne oli hea, siis otsustasin see aasta finishit ka teha, et selles 129-ses grupis eespool lõpetada. Alguses võtsin Riho Ever-i sappa, kes vaikselt aga kindlalt grupi ettepoole puges.

Sellest veel vähe, silmasin vana rebast, Ivo Põld-u. Tema tuules sain juba täitsa etteotsa välja. Omaarust jube kõva sprindi maha pannuna, pidin oma imestuseks nägema, kuidas (vist)minu tulest hüppas välja VeloClubbersi-Raul Kotov ja näitas kuidas asjad tegelikult käivad !

Maanteesõit on ka väga mõnus! Mina tänan!

 

TULEMUSED:
1.Karl-Patrick Lauk

197.Bruno Tamm

227.Raul Talumaa

274.Raino Einroos