Tallinna Rattaralli

Raul: Tere, selle aasta kergeim sõit oli, polnud tuult mis tavaliselt asja teravaks ajab. Sõitsin algusest lõpuni peagrupis. Kuna punt oli suht suur, siis lõpus tõmblema finishis ei hakanud, ei tahtnud kukkumisohtu sattuda. Aga mõnus ikka, kui mõni võistlus kodu kõrval toimub, tegelikult mulle need pühapäevased pikad autosõidud ikka ei meeldi küll.

Madis: Üle korraliku ajavahemiku sai maanteeratas taas “korda tehtud” 🙂 ning viisin ta Tallinna rattarallile jalutama. Kui Harku tõusul oli paari rattapikkuse kaugusel ka Rauli selga näha, siis Vääna poole keerates lagunes suur grupp kaheks ja jäin tagumisse. Tunne oli hea ja tuulespüsimisega raskusi polnud.. kohe pärast Keilat tuli ka vihma, tegi tee libedaks – hetke pärast oli ka eesotsas vähemalt 2 matsi pikali.. endal õnnestus küll pidama saada, aga pidin jala siiski korraks maha panema ning siis auruga teistele järgi sõitma. Klooga-ranna kandis oli ka kõik tipp topp, jalg oli endiselt hea.. siis aga hakkas tagaratas ujuma ning sõit oligi ühel pool. Isa sõitis saateautoga taga.. seega ei tekkinud (õnneks) ka mõtetut jalgsimatka. Miski jama selle maanteerattaga sõitmisel on. Ma olen ca pooled võistlused ja trennid (mis ma üldse maanteerattaga sõitnud olen) rehvipurunemise tõttu katkestanud. Mtb-sse on palju rohkem usku:)

Andrus: sõitsin ilma numbrita “vaba” rattaklassi (u. pooled olid maantekatega) sõitu. Kohe harku tõusul grupp pooldus ja kuna ise ei hoidnud end sel hetkel grupi peasse, siis jäin teise poolde. Mis omakorda veel mitmeks tükiks rebenes kohe. Peale sõitu panin endale mõtte tiitli: sepikute stardi teise grupi aktiivseim sõitja 🙂 Mängisin lolli ja vedasin enamus ajast gruppi. Üritasin paar korda äraminekuga, üritasin karusselli käima panna, võtsin teoreetilisi mäefinišeid … tore oli 🙂 Tabasalus oli meid juba 30-40 punt, sest peagrupist oli palju mehi ära pudenenud. Tabasalu laskumisel sain koos ühe vennaga eest ära, kuid otsustasime 8 aktiivsemat selli veel järgi oodata. Selle 10-se grupiga libisesime lõpuni. Lasin 500m enne finišit jala sirgu, sest ei tahtnud numbriga sõitjaid finišiheitluses pikalit õmmata.


Protokol