Söeterminali Eraldistart 2010

Selleaastane Filter Temposõidu Karikasari sai avalöögi legendaarsel Söeterminali ringrajal Muuga aedlinnakus. Asfalt on sealkandis hea ning oli oodata valusaid keskmisi kiiruseid, kui hambuni relvastatud eraldistardihaid sekundeid röövima sööstsid. Meie tiimist oli väljas kaheliikmeline esindus eesotsas legendaarseimast legendaarseima eraldimehena tuntud Andre “Tempo” Kulli ning Bruno “Brüno” Tammega.


Kaamera jäi mehe püüdmisega hätta – selline kiirus……

Konkurendid on hooaja alguses nagu ikka väike mõistatus, aga Andre ei jätnud midagi saatuse hooleks. Pigistades oma mustast Cicli B  püssist välja viimast, tuli tulemuseks ca 43 km/h keskmist ning tasuks pronksine koht SEN1 vanuseklassis.


Pronksmees oli Andre eeskuju seekord

Selle tulemusega korjas mees hulga valusaid skalpe eesotsas Lasse Nõlviku, Juri Molevi, Otto Osula ning miks mitte eelmise hooaja Eesti meistri Marko Rebase omaga!


Siin on Andre Pihku jäänud Lasse kiharad

See kõik lubab head hooaja tipphetkeks Eesti Meistrivõistlusteks, kus Andre hakkab püüdma oma teab mitmekümnendat tiitlivõistluste medalit. Lisaks ajab ennast vormi ka Brüno, kes oli stardis päris vihase ilmega ning näitas oma pooltele konkurentidele tagumist ratast!