Septembri Rattanädalavahetus

2011.a hooaeg hiilib vaikselt lõpu poole. Seenelised võtsid metsas viimast, kui CC Rota Mobilise juhitud patrull võttis septembri viimasel nädalavahetusel ette kolmanda Altja-Aegviidu rattamatka, millel pikkust ca 83km ja 712m. Seekord oli trassi lühendatud seoses erakorralise lõpp-peatusega Oja talus, kus osalejatele oli valmis köetud ehtne puukerisega saun ning ootamas supp, tee ja ***. Eesmärk oli lõpetada varem, kui viimane sõitja samas toimunud Sportlandi Kõrvemaa Rattamaratonil.

Laupäevane päev ei paistnud vihmaradarilt just eriti positiivne matkamiseks. Oodata oli ägedat võitlust vihmapilvedega. Stardis oli kokku lausa 12 sõitjat, mis on uus osalusrekord. Vihm oli rajaga oma töö teinud ja mõned RMK matkaraja lõigud muutnud väikesteks järvedeks. Rajal oli tuttavalt palju mõnusat nikerdamist, libedaid sildu-treppe ning korralikke tõuse. Tõe hetk saabus 2,5 tunni möödumisel enne Peterburi mnt ületust, kui punt jääkülma vihmaga läbi leotati ning veel tehnomurede tõttu peatuse tegi. Kuum saun ootas. Mallor CFC bussiga oli kui taksoga kohal ja DNF tuli protokolli. Ainus tõsisem jätkata soovija Bruno tuli käeraudades bussi vedada.

Pühapäeval oli siis aeg DNF heastada. Klubi saatis oma rakukesed mööda Põhja-Eestit laiali. Parima tulemusega tuli tagasi Kaido, kes tihedas konkurentsis pani kulla tasku Saku Kolmiku Rattapäeval. Alati väga esindusliku tasemega hiilgavalt Team Rattapood Tallinna etapilt Pirital tõi meile Seenior1 arvestuses kolmanda koha Andre.


“Ja nii ma sinna kurvi sisse lendasin” näitab Andre Lassele.
Lasse on ilmselgelt pimestatud Andre kuulsusesärast…


Pärtel Kull tuli kohe matti võtma Andre auhinnakotist

Alvaro oli kuni viimase hetkeni minemas samuti Piritale tuttavat rada sõitma, kuid ootamatu infokild netiavaruses tõi valguse tema pea kohale vaid loetud minutid enne laupäeva südaööd. Naabervalla Raasiku meistrikad said kiirelt kalendrisse pandud. Kiirelt ja parajalt tehniliselt rajalt sai kaasa toodud teine koht absoluutarvestuses ning kuld lisaboonusena kokku klopsitud teatekrossi võistkonnaga.


Võistkond “26 tollised” koosseisus Alvaro, Janika Käes ja
Kaido “Campa” Kampus tegid puhta töö teatekrossis