Seitsmevõistlus CCRM stiilis


Warning: Undefined variable $ids in /data01/virt35004/domeenid/www.ccrotamobilis.ee/htdocs/wp-content/themes/rota_2017/libs/pp-functions.php on line 127

Warning: Undefined variable $ids in /data01/virt35004/domeenid/www.ccrotamobilis.ee/htdocs/wp-content/themes/rota_2017/libs/pp-functions.php on line 127

Warning: Undefined variable $orderby in /data01/virt35004/domeenid/www.ccrotamobilis.ee/htdocs/wp-content/themes/rota_2017/libs/pp-functions.php on line 127

2012 / 2013 hooaeg algas halva uudisega, kui katkes viie aasta pikkune legendaarne jalgpallilahingute seeria VeloClubbersi vennaskonnaga. Ilmselt sundis neid suuri traditsioone mati alla pühkima hirm Rommi “The-Tank” Kruuse mitteosalemise ning seeläbi ka ilmselge kaotuse ees. Jääme siis nende seda kuuendat kuud kestvat uuestitulemist ootama….

Krokodillipisarad tuli ära pühkida ning asuda sõtta uute plaanidega. Varjusurmast ärkas Rain “ISC Adventure Team” Lond, kes lisaks üle Gröönimaa matkamise, seeniorite meistritiitli võitmise suusahüpetes ning palju muu põneva oli kunagi teinud läbi ka seitsmevõistluse. Järjest võtsid tuld kõik liikmed ning kui sandid ja EMV-l osalevad tippatleedid välja arvata, olid kõik asjaga nõus.

Captain’s log, stardate 9522.6. James T. Kirk. Päev oli siis 02. märts, 2013 ja shõu võis Audentese kergejõustikuareenil alata. Jah, 02. märtsil aastal 2013 toimusid ametlikud Eesti Meistrivõistlused talikrossis ning see päev peaks olema püha kõikidele rattaklubidele, kuid kuna selle võistluse korraldajate mentaliteet harrastajate suhtes on juba pikemat aega negatiivne olnud, siis startis meie klubist seal vaid spordidirektor Kaido ise.

Kallis lugeja, oled Sa kuulnud ütlust, et üks pilt on väärt tuhat sõna? Alljärgnev peaks andma sellele ütelusele täiesti uue tähenduse…..

Ajalooürikute tarvis siis ka tulemustest! Võimsa esikoha võttis päeva lõpuks korraldaja Rain ise, teenides vaid grammi võrra vähem punkte, kui meie oma tippesikatkestaja samal ajal Göteborgi tartaanil. Teiseks tõusis võimsa 1000m lõpuspurdiga  Andre ning kolmandaks põrgatas ennast teibas 2.50-ga maailmakaardile hüpanud Ergo. Naistest teenis kindla võidu Ethel “Naerupall” Ansip, kes vaatamata korduvalt rebenenud Achilleuse kõõlusele suutis mitmele meesatleedile koha kätte näidata. Kindlasti väärivad tunnustust ka meie värskeima liikme Helina ponnistused teivashüppes, kus alistusid tervelt kaks kõrgust.

See üritus väärib kindlasti kordamist. Tõenäoliselt juba sügisel. Pane ennast valmis, sest kinnas võib just Sinu õuel maanduda!