Prükkel CUP: Mäetaguse

Anti: Mäepealsele kohalejõudmine oli paras ekstreem. võistlus kujunes taas nädala teiseks treeninguks ja ratas oli kuidagi võõras. just siis kui sõidurütm saabus, tuli ka väsimus. vanuseklassis auhinnaline 2.koht oli siiski hea tulemus, sest rada oli porine ja vihma kallas. pealegi üritasin end
järgmise päeva Elvaks hoida, mis mõnevõrra õnnestus.

Alvaro: Ma ei teagi enam, mis sundis sinna Mäetagusele minema, aga ju oli siis jaanipäevast tingitud võistlusnälg nii suur, et muud moodi ei saanud. Rada iseenesest teadsin ning ainult sellepärast kindlasti kohale ei orienteerunud. Tore oli nautida kohalikku atmosfääri, kus samas kohas toimuvate mõisapäevade külalised pakkusid toidutalonge, et vaesed näljas ratturid saaksid buffet lauas keha kinnitada. Lahkelt keeldusin vabandusega, et ma pole veel sõitnudki J

Võistlus ise oli suht nadi osavõtjaskonnaga, kuna koht oli äärealadel, ilm oli peetis ning Eesti esivõistlus EEC järgmisel päeval. Rada ise koosnes kolmest täiesti erinevast osast:

Räigelt porine heinamaa, mis imes hullemini ratast, kui ahelsuitsetaja koni. Võistlus otsustati sellel lõigul.

Tehniline järskude tõusudega metsavaherada, kus sai kenasti kaotatud aega tagasi võita. Ikaldumise kohti rohkem kui mitu. Ise panin ühe korra täiesti võpsarisse.

Lage kõva kattega teedega ala koos kaevandusega. Sai taastuda rahulikult.

Üsna varsti peale starti avastasin end olevat täiesti üksi rajal, kuna Anti peale poolt võistlusmaad ka jälle kütet peale keeras. Ainuke ehmatuse koht oli peale viimasele ringile minekut, kui kuskil poole minuti kaugusel selja taga lasti kella viimase ringi auks. Kes nüüd järgi jõudnud on? Hehh, tegelt oli ringiga mahajääja hoopis, kellest koomas peaga mööda uhasin hetk tagasi.

Kokkuvõttes tasuks paar õlut ja karikas, mis sa ikka hing tahta muud oskad kolmanda koha eest. PrükkelCup never dies!

Seenior 1 arvestuses:
Kaido 2. koht
Alvaro 3. koht

Seenior 2 arvestuses:
Anti 2. koht


Protokoll