Lõunalaager 2011

Kevadine lõunalaager on saanud kohustuslikuks elemendiks igale endast lugupidavale harrastusratturile. Ja meie klubis tundub, et endast lugu ikka peetakse. Järjekordne Otepää kevadlaager tõi Marguse puhkekeskusesse kohale kogu harrastajate koorekihi. Eesmärgiks ei midagi muud, kui näidata kaaskannatajatele talvel tehtud ettevalmistuse vilju.

Sõbralikust kilomeetrite kogumisest oli asi kaugel, kui reedel kell 13.00 anti stardipauk ja loomakari tormas +40 km/h Otepää kõrgustikku mööda ajama. Kogu treeningu mõte oli selles, et mitte sattuda paariliseks mõnele eriti teravale pliiatsile. Üks sellistest oli talvises suusalaagris end invaliidide klubisse kukkunud Andre “Tromboosik” Kull, kes küpsetas ees vedada, nagu värskele murule lastud kevadine vasikas.


Sai ka üks kiire “grupikas” tehtud!

Loomulikult olid kohale ka kõik uustulnukad. “Lasse-Karistaja” Rain oli tõsistes raskustes tõusudel, kus pidime teda trossidega järele vedama. Raino “S-Kannikas” Einroos debüteeris laagris esimest korda kaheamordilise püssiga, millega suutis imekombel maanteratastele hästi vastu seista. Ethel Haubitsapataljonist eelistas vaiksemaid ringe ning tegi rohkem individuaaltreeninguid.

Hiljem oli aega taastumiseks ja nõupidamisteks. Nagu näha oli õhkkond väga pingevaba…..


Haubitsapataljoni ajateenija koukimas viimseid kohviriismeid

Samuti ajas elevile prillisponsor Haga poolt kohale toodud mudelivalik, kust kõik matti võtsid.


Gutshi ja Versatshi on minevik – Haga on kohal!

Salajasest taastamisprogrammist Marguse saunas kahjuks pilte avaldada ei saa. Veloclubbersi klubi Kuldari toodud salajane pruun karbike, Andre helesinine punsu ning muud taastusrohud said kõik WADA reeglitele vastavalt manustatud. Kui mitte varem, siis aasta pärast jälle!