Kona-Craft MTB kolmapäevakud V etapp: Männiku

Marek: Nagu arvata oli, käivad Männiku ja liiv käsikäes. Seekord oli väike eelis varem startinutel, kuna rada läks iga ringiga veidi pehmemaks. Aga hiljem startinud said jällegi parema liivas sõidu kogemuse, mis järgmisel Elioni etapil Kõrvemaal peaks kindlasti kasuks tulema. Ise tegin tavapärase sõidu, ei ütle head, ega halba. Kõik toimis normaalselt.

Raul: Minule selline rada väga meeldis, meeldis ka et sõit venitas pea tunnikese välja. Ainult üks pikk nõme kruusasirge oli sisse pikitud, aga see selleks. Need kolmapäevakud on ikka mõnusad asjad küll, au ja kuulsus tegijatele.

Marion: Kohe alguses panin täiega minema ja kannatasin sedasi kuni lõpuni, keskmine pulss tuli 184, nii suurt numbrit pole ma veel näinud. Rada oli lahtise liiva tõttu päris raske, aga mõnus. 3. ja 4. ring olid väga rasked, aga lõpupoole ei saanud enam isegi aru, mis toimub, selle tõttu ka kaks pehmet kukkumist. Ja tasuks omavanuste 1. koht.

Ergo: Peale mõnigast võistluspausi sai siis jälle trassile tuldud.Alguses oli raske, kuna südamelihas ei tahtnud kuidagi tempoga kaasa tulla,pärast oli jälle rada vajuvat liiva täis,mis tõmbas tempo alla.Seekord oli võimalus teada saada ka oma ülemisi pulsinumbreid, kuna isand Kulli poest soetatud imevidin mõõtis kõike võimalikke signaale alustades veremaitsest j alõpetades päikesetuulest.

Andrus: eelmisel päeval sai Alvaro ja Mardiga Harku etapi rajaluuret tehtud ja see oli veel kergelt kontides. Seda siis vabanduseks. Aga muidu liikusin enda kohta täitsa rahuldavalt. Raja hävimist oli kurb vaadata.


M30 klassis Mäniku etapil:

     4. Raul
   12. Marek
   16. Ergo
   23. Andrus
DNF Tõnu

Marion võttis N21 klassi üheksa võistleja seas kindla võidu.


Tulemused

Seis peale 5. etappi