Kona-Craft MTB kolmapäevakud IV: Kroodi

Kaido: Minu esimene start sel hooajal,millega võib rahule jääda,vähemalt tulemusega. Samas ei tea konkurentide salaplaane – äkki hoidsid ennast pühapäevaseks Tartu Rattaralliks või polnud veel Rõuge koomast välja tulnud.
Tahtsin Andrega koos startida,aga talle see teatud põhjustel ei sobinud ja nii pidin siis üksi kütma,kuni 2.ringi lõpus mind üks noor ja vihane rattaorienteeruja(lenksul olnud kaardihoidja järgi tuvastasin) kinni püüdis ja ka mööda läks. Hoidsin siis tema tuulde,kuni viimase ringi kiiretel lõikudel tundsin,et jõuaksin ka kiiremini sõita ja läksin ise jälle vedama. Lõputõusu läks tema jälle teravamalt ja mina tema järel.
Rada ise oli väga ärev,sest leidus päris palju erinevaid elemente – kiireid lõike,nikerdamist,raputamist,tõusupõntse ja paar tehnilisemat laskumist.
Vaatamata Meister Kull`i plaanile võistlust rahulikumalt võtta,teeb ikkagi headmeelt, et mul õnnestus talle särk püksi toppida:)

Raul: Rada oli suht tore, aga singlit oleks võinud minupoolest rohkem olla, ei ole must eraldistardi meest eest suurega vajutama. Enda sõiduga jäin väga rahule- ägedalt panin, aga paljude teiste sõiduga mitte- kihutavad kurivaimud liiga kiiresti.

Andre: Lõpuks sain siis kolmapäevaku rattaseljas ka ära proovida. Välk oli päris ägeda raja valmis klopsinud. Nautisin igat hetke. Ega muud polegi midagi tarka öelda. Prügila juurde oleks pidanud suuremad lõhnakuused panema. Hais tahtis lämmatada.

6. Raul
7. Kaido
9. Andre
13. Marek
21. Tõnu

Peale neljandat etappi juhib rahvaraohkeimas, M30 klassis, sarja Raul.


Kroodi etapi tulemused

Seis peale nelja esimest etappi