Klubi Lõunalaager 2012

CC Rota Mobilis väärtustab traditsioone ning järjekorralt juba viies Lõunalaager toimus ka seekord päikeselises Otepää linnakeses Marguse puhkekülas aprilli eelviimasel nädalavahetusel. Kõik meie valusamad jalad olid kohal ning naiste koondis oli esindatud lausa täies koosseisus. Meile olid konkurentsi pakkumas VeloClubbersi sinised nooled, kelle rivistus on selleks aastaks kõvasti hõredamaks jäänud.


Tänane taktika on just paika saanud

Ürituse väärtust näitab fakt, et iga kord on ennast maailma eri paigust just selleks nädalavahetuseks kohale ajanud mitmed tipptegijad, et meie hooajaeelset vormi kontrollida. Ka seekord väisasid talendikütid eesotsas Andrei Grištšenko, Virgo Karu ning Pro Klubiga meie igapäevaseid tegemisi.


Majutus ise pakub igal aastal uusi üllatusi
Munakal oli suusalumi veel täies jõus

Kolmeks päevaks oli planeeritud neli treeningut, kuid enamus liikmeid piirdus kolmega. Kiirused tõmmati korralikult üles ning üle 100 kilomeetrised otsad möödusid 33-35 km/h eliitgrupi jaoks. Naiste tiim, kelle treeneriks oli määratud Rain, said kergema koormuse osaliseks. Eriti valus oli see, kui Pille laupäeval viimasel tõusul Raini enda maha raputas ja uhkes üksinduses käed püsti finishijoone ületas.


Pillel on eriti valus minek sel aastal

Kultuurilise poole pealt oli kavas korraldada rahvusvaheline pokkeriturniir, mille patrooniks pidi olema just värskelt Olympic Online ratturite pokkeriturniiril karastuse saanud Andre. Kahjuks lükkusid aga reedesed trennid ja tegemised nii hilisesse, et südaööl tormasid kõik rampväsinutena numbritubade poole. Laupäeval jäi veel aega külastada Pühajärve Spa’d ning saunatada puhkekeskuses. Saime teada, et kohalik saunamees on aktiive Rattarallide külaline ning on neid läbinud juba 25 korda. Tema Bianchi pidi küll ajast ja arust olema, aga vaim on värske ja see aasta jälle joonel.

Nüüd siis ei jää muud üle, kui vaadata, kes sellel aastal peale jääb. Kas 26″ või 29″? Kindel on see, et treenituse tasemest see ei olene…..