Klubi Jõulupidu 2010

Jõulud on andmise aeg. Kes annab vitsa lapsele, kes annab vändale valu ja kes annab raha Savipätsile. Ka meie klubi oli jõulumeeleolus ning korraldas oma jüngritele iga-aastase jõuluorgia. Seekord toimus see linna südames Scotland Yardi mekas Mere puiesteel.

Kogu see pubi sumises kui üks suur mesilassülem. Lisaks lärmas laval üks soniga meesterahvas ja keegi kääksutas veel kontrabassi ka taustaks. Püüdsime ühiselt sellest taustamürast üle olla ja ikka aasta tegemised kokku võtta. Autasustati meie hooaja parimaid, kus tihedamast tihedamas rebimises jäi esikoht jagamisele Andre “Kardin” Kulli ja Rain “Lasse-karistaja” Londi vahel. Andre kodus 3 aastat tolmu kogunud rändkarikas sai hoiule Raini juurde! Aasta Üllataja karikas rändas seekord Alvaro trofeekasti, kus ees laiutas üsna suur tühjus.


Aasta Tegijad ühispildistamisel

Külla tuli ka jõulumees, kes jagas kõigile liikmetele toredaid klubiteemalisi meeneid. Ühtekuuluvustunne on nüüd meil suurem, kui kunagi varem! Meenutusi heietades ei saanud me kuidagi mööda nt Rõuge tuurist, kus matkasid Ohh ja Ahh ning pinises rohkem sääski, kui ookeanis vett on. Aasta Üllatajat peeti ka meeles ning meenutati Stockmanni spiraal-blenderis toimunud kokkumiste kaja kõrvades.


Boonusloona oli neiul roosas ka veel sünnipäev!

Lisaks oli kavas ka rebaste ristimine, kuna klubi liikmekandidaatidena astusid üles kaks uut profisportlast. Need on nüüdseks juba liikmeteks võetud Raino “topelt-S” Einroos ja Ethel “Kes-siis-Ansipit-ei-teaks” Ansip. Alguses andsid joogil minna, kuni saabus aeg katseteks. Selle jaoks oli spordikomitee neile välja töötanud kaks alternatiivi – kas libistada huule vahele uut mustsõstramaitselist snusi või ……. magada meie spordidirektori Kaidoga. Uskumatu, aga mõlemad valisid selle teise variandi! Ja ilma pikema kõhkluseta! Oma muljetest pajatavad nad kunagi hiljem…..