Klubi jõulupidu 2009Igas klubis jõuab kord aastas kätte aeg tibusid lugeda. Meie klubi otsustas seda traditsiooni kindlalt jätkata ka sel aastal ning kogus oma suure karja kokku Peetri Kõrtsi Peetri külas. Koht sai valitud sihilikult linnast väljas, et kellelgi ei tekiks vastupandamatut tungi koju jalutada. Koht oli vana Eesti stiilis külakõrts, kust ei puudunud kraanist voolav mõdu ega hapukapsaga garneeritud jõuluroog. Prae tuvastamisel käis äge vaidlus, sest menüüs pakutud seakoodile ei leidunud erti toetajaid ning pigem oli arvajate järgi tegemist kana-kalkuni mutatsiooniga. Igal juhul kõhud said kenasti täis.


Raskekahurvägi õlut hävitamas*

Edasi järgnes Andre poolt koostatud Mnemoturniiri eriväljaanne, kus kolmeliikmeliste võistkondade teadmised pandi proovile eriti spordi ja rocki teemaliste küsimustega. “Don’t drink anything bigger than your head” tuleb esimeseks meelde. Parimad teadmised lõi seekord lauda Rauli-vana-Rockipeeru juhitud tiim, kes just nende Led Zeppelini küsimustega otsustava punktise vahe sisse tõmbas. Auhinnakoti saamine meie toetajalt Hobispordilt tekitas meestes (+Ergo+Tõnu) parajat segadust – tubeless versus tuubitud kummid.

Ei jäänud tulemata ka näärisokk-jõuluvana. Salmide asemel ladusid liikmed lauale oma uue aasta lubadused. Põnevusega ootame Rõuge tuuri, kus nii Ergo kui Tõnu hakkavad üksteisele ära panema. Loodame, et mehed leiavad üksteist seal metsade keskel ning saavad asjaga hakkama 🙂


Marion uhke kingipakiga

Kui jõuluvana oli korstnast välja visatud ja õllehävitus tuurid üles saanud, oli aeg aasta parimaid autasustada. Nagu tavaks jagati välja kaks rändkarikat ning kaks eriauhinda. Eriti suure üllatuse osaliseks sai vaid kolm kuud tagasi klubiga liitunud Bruno, kes juba selle ajaga suutis välja teenida Aasta Abimehe tiitli. Kodus rändas se kohe Rembrandti maali asemel elutoa seinale aukohale. Aasa Paugu sai teenitult kirja Andre, kes hooaja alguses Loomaaia tuuril asfaldiga lähemat tutvust tegi. 

Tiitlid jagunesid järgnevalt:
Aasta Abimees        Bruno Tamm
Aasta Pauk             Andre Kull
Aasta Üllataja         Marek Tõnismäe
Aasta Tegja            Andre Kull

Üllatunud Aasta abimeesTegija…..


Rembrandti asendaja