Kes on kes?

Meie kodulehel on küll üleval sektsioon nimega “Sõitjad”, kuid kas Sa tead, mis nende prominentsete nimede taga tegelikult on? Aeg on kapist välja tuua ka kõige hoolsamalt peidetud luukered ning avalikustada – KES ON KES!!!

Ta on suur, ta on sõbralik ja ta on alati kohal!! Ta on BRUNO!

Mõned ütlevad, et ta joob hommikuti ketiõli. Mõned ütlevad, et ta treenib ka magades. See on RAUL!

Kes elab Sopsutoomas? Kes paneb ka suvel rattakummidele pidamist? Kellele vilistatakse Elionis kolm sekundit? Aga palun – ANTI!

Kes on parim suusahüppaja meie klubis? Kes karistab Elioni sarjas Lasset? Kes lõi Smurfiklubi puuri palle täis? Tervitame RAINi!

Ta möliseb liiga palju. Ta nõuab ebanormaalseid asju. Ta remondib klubi rahadega oma suvila katust. Pole raske aravata, et see on ANDRE!

Ta laskub mägedest kiiremini, kui SKP masu ajal. Tal on S täht kannikale tätoveeritud. Ta kaalub 30 kilo….. koos kiivriga. Kes muu, kui ALVARO!

Kes purustab jalkaplatsil oma meeste ribid? Kes läbib täispika triatloni läbi nina hingates? Muidugi Raudmees MAREK!

Ta kaalub vähe. Veel vähem, kui Alvaro. Ja tal on Merida. Ta saab olla ainult ERGO!

Pikkade distantside hirm. Meie klubi parim naissportlane MARION!

Räägitakse, et juunioride klassis laskesuusatamises lasi ta ükskord ühe padruniga maha kaheksa märki ja ühe kähriku. Ta suudab finishiprotokollist välja lugeda, mida sõi Epner eelmisel õhtul. Muidugi KAIDO!

Ta ei räägi palju ning ega ei sõida rohkem, aga teeb seda mõnuga. Tantsupõrandate kroonimata salsakuningas MADIS!

Kes aitab pesnionäri üle tee? Kes päästab puu otsa jäänud kassi? Kelle nägu on naerul ka siis, kui ta on vihane? Tegemist ASSEga!

Tal valutab pidevalt selg ning see ei sega teda katkestamast. Mõedaku radade hirm ja koduperenaiste märg unenägu. Plaksutame, et tervitada TÕNU!

Nad ei ela Kadrioru lossis, kuigi vääriksid seda. Nad sõidavad rattaga, aga mitte rohkem, kui MADIS. Tervitame ANDRUSt ja PILLEt!