Jõelähtme Maraton 2010

Jõelähtme Maratonist on meie klubil eredad mälestused – alles eelmisel aastal suutis Ergo üllatada kogu Eesti rattaeliiti ning võita ära see võistlus. Mees oli ise ekstaasis, kuid juba mõni aeg hiljem selgus, et ta oli selle tembu teinud lühikesel distantsil. Kahjuks ei võimaldanud selleaastane tihe võistlusprogramm teda seekord stardijoonele oma võitu kaitsma. See-eest olid kohal Raul ja Marion, kes võistluse ka edukalt lõpetasid! Mikrofon Raulile…..


Mees kehitab õlgu küsimuse peale “Võidad ära?”

Kolmas kord osaleda ja eesmärk oli mitte süsistuda ning selge pilguga finishisse jõuda. Eelnevad korrad pole see õnnestunud, alguses panen üle ja lõpus inisen korisedes kuidagi üle joone. Kevadel esimene start pea 80 km raskel rajal ning tegelikult peaks ikka väga ettevaatlik olema.


Trassil kerge tuhapilve kätte mattunud ratas ja Raul


Aga mis siis ikka,  12.00 18.04.2010 kõlas külmas, tuules ja päikesepaistes selle hooaja avapauk. Algul oli no problemo – asfalt, vastutuul, istu grupis ja pulss madal. Aga siis hakkas peale, kui 3…4 kiltsa pealt metsa keeras ning rivi pikaks venis. Mitte et ilge andmine oli, aga võitlesin iseendaga. Kere ütles, et pane, ei tohi vahet eesoleva pundiga sisse jätta, aga mõistus jälle sundis eelmiste aastate vigasid mälusopist silme ette manama. Pikalt keerutamata, õnneks mõistus võitis. Kogu trass oli tänu sellele tõeline mõnna sel aastal. Ei olnud kogu selle 4+ tunni jooksul ühtegi kohta, kus kannatama oleks pidanud. Rajal oli küll paar ülirõvedat kohta, nimelt pangapealne ja golfirajad, kus tugev vastu-küljetuul sõidu ilgelt vaevaliseks tegi. Aga siiras tänu Juri Molevile, kes need kohad ees vedas ja mind ning paari teist võitlejat sellest jamast kergema vaevaga päästis. Et siis, kena pühapäev oli.

Marioni pildireportaazh:Tulemused:
14. Raul        4:22.34
95. Marion     6:30.44 (Naiste 6.)

Pildimaterjal:


Meelis Loit’s Gallery