Filter temposõit I etapp 2012

Filter Temposõidu Karikasari sai sel aastal alguse Jüris. Meie legendaarsele tuulegeneraatorile Andrele on see aasta lisandunud mitu uut tegijat ning välja saime panna lausa ühe naiskonna koosseisus Pille Preegel ja Marion Aare. Pillel (olgu, Pille Bianchil) all värskelt soetatud kõrge profiiliga süsinikjooksud, tormati Jüri 22km ringi vallutama. Tasuks N30 klassis viies koht keskmise kiirusega +32 km/h. Andre vedas oma kalli õeraasu Liisa “Naabrist-Parem-Ehitaja” Kulli omas vanuseklassis aga lausa esimeseks.


Täispauk. Nüüd veel vaja kiiver järgi aidata….

Sõna Pillele:
Vot see võistlus mulle meeldis!

Olin juba ette üsna kindel, et mulle meeldib. Kui ainult kuidagi sealt rekka kastist alla saaks…. Nägin õudusunenägusi sellest, kuidas mul sadulast lahti lastakse ja siis ma kukun täisvarustuses lihtsalt külili sinna rekka kasti! Käisime eelmisel õhtul külameeste imetlevate pilkude saatel seda starti Andrusega Kose-Uuemõisa vahel harjutamas ka – et oleks natukenegi julgem. Ja eelmisel nädalal käisime veel Marioniga rada läbi sõitmas ja proovimas, kuidas see paarissõit käia võiks, nii et eeltöö oli põhjalik 🙂

Tips To Get My Ex Bf Back To Me After Break Up

el=”attachment wp-att-1017″>
Eeltöö käib

Enne starti pabistasin küll hirmsasti, aga sõit oli tore! Vahetused meil alguses väga perfektselt välja ei tulnud, sest ma unustasin kogu aeg kella vaadata, või õigemini vaatasin küll, aga meelde need numbrid ei jäänud. Nii et see käis meil rohkem tunde järgi. Peale Seli teele keeramist ütles Marion, et algus oli vist liiga karm ja istus siis mõnda aega vaikselt minu tuules. Kui ta kõnevõime tagasi sai, siis rääkis, et vahepeal tuli supp ikka täitsa suhu ja maitse järgi oli see üleeilne!

Mul polnud häda miskit – võisin vedada küll. Aeg-ajalt Marion ütles “Minutikeseks” ja läks vedama. Hea oli natuke puhata küll. Muud ma ei oskagi öelda. Sellist hullu tunnet, millega mind hirmutati, et tead sa ka Pille, MIS võistlus see ikka on ja MISMOODI seal sõidetakse, et kogu aeg on veremaitse suus, ma küll ei tundnud. Kogu aeg oli enesetunne hea ja mida lõpupoole, seda paremaks läks. Ilmselt ei pingutanud siis piisavalt, et veremaitset tunda oleks saanud. Võibolla järgmine kord, kui pole kellegi tuules puhata. 🙂 Viimsis näeme!

Tulemused

Pildid1
Pildid 2

zp8497586rq