Estonian Masters 2014 trekil

Müstiline Tallinna betoontrekk oli nädalavahetuseks kuumaks aetud, kui nn seeniorite EMV peale lasti. Kohal olid kõik vanad tuttavad näod alates Juri “Uvidemsja-Na-Treke” Molev, Lasse “Alati-Stardis” Nõlvik lõpetades igihalja Jaanus Prükkeliga. Oh seda üllatust, CC Rota Mobilise rivistus koosnes taaskord Andre “Madallendur” Kullist. Ja nagu tavaks saanud – punne tuli korvi robinal igast stardist, kus see lennuk peale läks……

Andre:
Selle aasta eestikate eesmärk oli isiklik rekord 3 km jälituses. Eelmisest aastast oli see 3.57,14. Väikesed tagasilöögid varustuse osas võtsid hommikul korra tuju ära, aga õnneks Tiit Idarand aitas hädast. Tund aega sai seal ratta kallal jännatud ja siis sai mingi enam vähem korraliku pilli kokku. Samal ajal laekus trekile Indrek Narusk enda tehtud (ma ei räägi jooksud alla kruvitud ja lenks otseks vaid ISE TEHTUD) trekirattaga Velonia E87.

Lasse ehitas ka samal ajal 75 aastakäigu Rossinit ümber – võttis selle 2 korda lahti ka pani 3 korda kokku. Vahepeal oli juppe üle, siis oli puudu, aga asja sellest ei saanud. Pakkusin siis välja, et sõidame mõlemad minu rattaga. Sedakorda siis veeresin ovaalile kombinatsioonis Mavicu 5kodar+ketas 51/15 raud ja Ridley velo. Paigaltstart läks minu kohta enam vähem, õnnestus isikliku rekordi lähedane tulemus 38,55. See andis sen1 klassis ka esikoha. 3 km jälituses keerasin veel külge sellise tuulelõikuri:

2014_Trekk_Vision

Start ja esimene ring ei tundunud kõige paremini õnnestuvat. Põlv käis vastu küünarnukki ja rada oli konarlik , tuul puhus jne…
Õnneks oli jõudu viimasel kilomeetril korralikult puristada ja sõitsin välja endale suureks üllatuseks 3.52,28. Sellist pauku ei lootnud küll kusagilt. Ju siis ikka lõigutrennid aitasid.

Sprindi vanuseklassi võit õnnestus ka koju tuua ja sellega võis päeva lõppenuks lugeda.

Tulemused

Pildimaterjal

Parimad palad:
2014_Trekk_Meeleolu


2014_Trekk_Ridley

2014_Trekk_Sprint

2014_Trekk_Viraazh

2014_Trekk_Poodium