EMV MTB teatekrossis 2014

Legendaarseks saanud Jõulumäe 5km rada võõrustas ka sel aastal EMV teatekrossis. Klubisse on nii palju tulejõudu kogunenud, et saime välja panna seenioride klassi lausa kaks neljaliikmelist võistkonda ning nendesse pääsemiseks tuli korraldada klubisisesed katsevõistlused! Pirita MTB Škoda MTB Kolmapäevaku etapi põhjal said kokku pandud

CCRM I
Andre, Lasse, Mihkel, Kaido

CCRM II
Bruno, Taikki, Janek, Raul

Jõulumäe Rattamaraton oli kõigil osalejatel jalgades, aga oluline oli see, kuidas seda piimhapet lahustada. Õnneks otsustasid mõned meie konkurendid seda teha kohe väga põhjalikult ja väga pikalt. Piirdusime lokaalse jõminaga, kus Lasse tegi süvaanalüüsi päeval toimunud XCO MM-ist, CompressoSport lahustas jääkaineid ning japsi tenniselahing hoidis ärkvel.

Hommikul laaditi pudru sisse ning Lasse alustas uut süvaanalüüsi – seekord stardiprotokollides. Ning leidis, et päeva lõpuks peaks meil kuld kaelas olema. Et siis mida? Ju oli mehel Pauksonite kristallgloobuse makett sahtlis, sest kell 14.00 antud meeste eliidi ja seenioride sõit kujunes küll natuke erinevaks, kui mitmed teoreetikud seda paberi peal paika pannud olid. Kui välja jätta Mehis Leigri (RR Siplased) XX1 chaindrop (Eestis ajaloo esimene, aga MM-i sõidus juba nähtud), siis sõitsid kõik just selliste aurude pealt, nagu neil sees oli. Ja välja nägi see nii (keera väikesest mutrikesest kindlasti FullHD1080 peale):

CCRM Filmid

Tunnustame kõiki kaheksat sõitjat, kes meil tules olid. Esimene võistkond tõi lõpuks ära ihaldatud kulla A&T Spordi ning Opel Thule Pro Teami ees olles vahepeal lausa Meeste Eliidiga võrreldes kolmanda koha peale sõitmas. Ning teine võistkond hoidis ennast lõpuni samal ringil Meeste Eliidi klassi võitjatega Extreme Spordist.

2014_Joulumae_Poodium1
Silverback oli all lausa kolmel mehel neljast

2014_Joulumae_Poodium2
Klassikalisem pilt poodiumilt

2014_Joulumae_Andre
Õnnestumise tundemärgid Andre näolapil

Tulemused

ERR uudis