Elva Rattamaraton 2009

Mida teavad kõik Elva Rattamaratonil osalenud une pealt? Peale oma keskmise pulsi, maksimumkiiruse jms ka kruusa ning pori keemilist koostist 🙂 Sest seda leidus rajal ka kruusakarjääri jaoks ning kõikide sõitjate ninasõõrmed ja suud olid seda peale sõitu paksult täis. Klubi esindatus oli ka seetõttu suhteliselt madal, sest enamus ei pretendeeri esimese 50 sisse ning nautleb pigem mägiseid ja singliseid gurmaanmaratone. Kokku osales neli kruusavillemit, kellest parimana finisheerus Raul 107. kohal.Hooaja avastardi tegi ka klubi hoolas raamatupidaja Madis, kes kavatseb oktoobriks super-vormi jõuda ja Haanja100-l kindlasti esimese 25 hulka tulla.

Madise toetusjõud aktsioonis (on ju kenam vorm Rõugest!)Anti lajatused:


Kaks nädalat puhkust, sellele eelnenud mõra paremas töömehe käes, juubelid ja jaanipäev tõotasid vormile mõjuda. Kui mitte nüüd, siis millal veel? Kolme tunnine ja varajane teekond lisaks. Öine ja tugev vihmasadu asendusid kauni päikesepaistega. Stardipauk käis ja motivatsioon oli kõrgemal kui võimed. Alguse 5km asfalti oli kuradi raske 40km/h bikega uhada, pärast mahapööret maastikule läks paremaks.
Anti HooldeTiim järelhooldust tegemasNagu Elvale omane, kruusasirgeid jätkus, aga varasemaga võrreldes oli mudaseid auke ja põllumaad sekka. Seekord kippusin grupi lõpuosas võistlema ja vist 2-3 korda kaaslased minna laskma. Mulle oli sõit vaevaline, ca 50 km läbides ilmusid krambid. Abi oli HooldeTiimist, jook lõppes just sii

s kui uut ulatati. Hoidsin tagasi ja jõudsin kenasti finishisse ning seejärel Verevi järve.Asse:Elva, nagu Elva ikka oma lõputute kruusateedega ja mõned metsavaheteed. Selle aasta omapäraks võiks olla muda metsas, kohati päris sügav, ratas vajus mõnes mülkas piduriketasteni sisse.Enamus distantsist sai läbitud Kirsaga, kes algul kurtis et ei saa ennast käima kuidagi, aga pidavat 42-ks km `soe` olema. Ja ohh imet, nii see ka oli. Selleks ajaks olin mina suht kutu, aga Kirsa kadus eest minema. Mõnda aega sai ka kulgetud Raul Kotoviga, aga nagu eelmise tegelasegagi, mingi hetk läks ta oma teed. Peale seda otsustasin sõita oma sõitu ja loobusin pingutamast. Ja sedasi ma üle lõpujoone ka veeresin.
Asse seksikate punaste papudega
Raul grupi sabas äraminekuid kontrollimasFotod:


www.proshop.ee/galeriiTulemused:


Raul 107.


Anti 174.


Asse 275.


Madis 783.

zp8497586rq