Elva Maraton 2010

Samal ajal kui mujal Eestis ladistas vihma ning väljas paukus 20 kraadine pakane, oli Elvas tavapärane taks 30 kraadi ja päike lõõskas. Parmud ning sääsed olid stardipakkudel, kui ei-tea-mitmes suure osalejate arvuga Elva Maraton startis keskväljakult. Meie tiim pidi seekord läbi ajama vaimse liidri Andreta, kes otsustas Alaskale puhkama sõita. Andre asemel tõi kastanid kraavist välja Raul, kes lajatas üle pika aja maagilisse Elioni esiviiekümnesse.

Elva sõit oli paljudele üsna kõva pähkel, muuhulgas…..

Aga sõna Raulile:
Oli selline klassikaline hea Elva värk s.o. tavaline Elva rada, tavaline Elva ilm ja tavaline puhkpillikoor ja tavaline Kalmus ja …. jne. Nagu tavaliselt lendas ka minu ainuke joogipudel esimesel kiirel põrutaval laskumisel minema. Mõte ütles- jää seisma ja võta kuskilt kanister kaasa (temp 30 celsius+päike). Pisike kuradike aga utsitas, ilma pudeliteta ongi ju lisakaalu vähem ja kergem. Valisin riskantsema! Kas ta nüüd ilgelt kergem oli, aga kuidagi optimeerisin ilma suuremate kahjudeta finitoni küll.

Anti panus:
Sportlandi triatlon kõrvemaal ja nädalane kosutav  puhkus Baltivabariikides oma  eemalolekuga rattast ei pannud lootusi Elvas kõrgele. Hommikune varajane start Keilast lisaks. Nii ka oli. Algus olid jalad  kinni ja raske, kuumus oli maksimumi lähedal , ca 30 kraadi. Bruno  püütud ja viimased 20 km juba tõusvas joones ning aina sai kohta parandatud. 1 km veel enne lõppu sain kraavis käidud ning paar kohta loovutatud, tänu siledatele kummidele. Noortekoondise Andre oli seekord tubli, oli üksi ja omal käel võistles 5.koha välja. Kohustuslik suplus, heietused ja koju tagasi.


Killer instinct

Kaido:
Eelmisel nädalal põetud haigus ja tänagi veel köha ja nohuga võitlemine jätsid tõenäoliselt oma jälje.

Alguses sain hästi minema ja kõik tundus normis olevat. Peale 15km läbimist läks raskeks ja sealtmaalt oli üks suur kannatamine. Kuna tiimi punktid olid mängus, siis pingutasin lõpuni, muul juhul oleks jala sirgu lasknud. Lõpus kannatasin veel krampide käes  ja finishis lendasid tähekesed silme ees.Päris pilti taskusse õnneks ei pannud. Selline tore võidusõit ja tulemuseks hooaja nõrgim koht. Hea, et Raul ilma joogipudelita sõites kastanid tulest välja tõi – sellise palavusega oli see ikka väga kõva avaldus.


Üksik Rüütel Brüno keset metsi

Tulemused:
Raul    47.
Kaido  143.
Anti    148.
Marek  191.
Bruno  194.

Fotod:
www.proshop.ee/galerii