Bike Xdream 2016

Selleaastaselt Bike Xdreamilt ei puudunud ka CC Rota Mobilise roosad särgid. Ergo, Janek L ja Raino panid end proovile Nõva kandis karges sügisilmas. Kuidas neil läks, pajatab lähemalt Ergo:
Seekordne Bike Xdream sai tehtud koos Janeki ja Rainoga. Tiimi kokkupanekuga läks aega, mina otsisin matkarežiimiga seltskonda, nemad tahtsid minna ainult panema. Paar päeva enne üritust sain aru, et leppisime kokku esimese variandi.

Sellel toredal päeval oli ilm külm ja mõnusad Nõva surfituuled puhusid kodarad ilusti läikima ja ketti tuli ka pidevalt määrida, sest õli kippus ära kuivama. Enne starti kulges kõik normi piires ja kui minek oli, sain aru, et Janekil ja Rainol olid ikka teised plaanid.

ergo_xdream16

Kuna mina polnud enam nädalaid trenni teinud, siis võttis asi minu jaoks uue pöörde. Enamus ajast sõitsin tuules pea Janeki sadula all, kaks korda sain puhata ka, siis kui Janek jõkke kukkus ja teine kord sõitis mingisse pommiauku, kuha ma ka järgnesin.

Peale seda olime mõlemad pooleldi vigastatud, aga noh kui võita vaja, siis valu ju ei tunne. Sellist tempot kannatasin 2 tundi, siis olid kõik mahlad väljas, ülejäänud sõit kulges juba vaiksemalt koomaeelses staadiumis. Suured tänud Janekile ja Rainole hea üllatuse eest, tõmbamise, lükkamise , söötmise ja jootmise eest. Jäin ellu.

 

TULEMUSED:

1.MTBO Finland

33. CC Rota Mobilis

PILDID