Aerobike.ee eraldistardi karikasarja II etapp


Anti ja Andre

Eelmisel aastal Hawaii Expressi nime kandnud võistlussari on sarnaselt Kona Craft sarjaga teinud läbi suure arengu ja täna saame rääkida kvaliteetselt korraldatud võistlusest. Sarja Teine etapp toimus Pärnu maanteel Kanama-Harutee-Kanama trassil. Seekord oli kavas paarissõit.

Anti: enesetunne oli pigem nõrgapoolne, jalg sel hooajal kogutud 300 km kohta keskpärane. Külm küljetuul ei soosinud ka viilimist ei sinna ega tagasiteel, eriti suured tänd Andrele, kes kiirust üleval hoidis. Need mõned minu poolt eeskäidud töökorda polnud just liiga pikad, aga kokkuvõttes esimene võistlus uue klubi eest ja loodame paremat. Emotsioon tuli ikka kasuks!


Marek

Andre: Esimene start tehtud ja tuttav veremaitse suus. Trass oli hea sileda veeremisega asfaldiga aga puhus korralik küljekas. Tegemist oli paarissõiduga. Startisime koss Antiga, kes oli kahjuks kergelt külmetanud ja erilist veolooma tast ei olnud. Vaatamata sellele suudsime hoida tempot ja keskmine kujunes üle 40 km/h.

Andrus: See oli minu esimene võistlus maanteerattaga. Olin paaris Elioni mehe Urmas Lepikuga. Koperdamist ja kobistamist oli oma jagu 🙂 Trassi teisel poolel sõitis meil kõrval hr. Salumäe kes jagas näpunäiteid ja ergutas ning oh imet – tempo tõusis ja asi hakkas juba vaikselt sujuma. Tänud talle igatahes. Paldiskis näeme.


Urmas Lepik ja Andrus

Marek: selle etapiga sai veelkord kinnitust tõsiasi, et minus puuduvad eraldistardi geenid. Tagantjärgi tark olles, oleks võinud enne starti sooja ka ikka teha ja paarilise otsimisega natuke rohkem vaeva näha. Ega minusugune mees ikka üksi paaride vastu saa. Stardist sai enam-vähem normaalselt ära mindud, aga üsna pea tuli hakata käike järjest kergemaks laksama. Esimese otsa teine pool oli päris vaevaline, tänu suht tugevale küljetuulele, teine ots läks juba nats lõbusamalt. Ja tulemus siis vastavalt võimetele. Aga sellelt tasemelt on hea ainult paremaks minna.

Tulemused