Ace XDream Kambja 2013

Tallinn, Iisaku, Kärdla ja nüüd Kambja – Xdream seiklused koos Raino, Janeki ja Etheliga üle Eesti 🙂

Orienteerumise teooria sai kevadel õpitud raamatust ja 4 võistluse järel saan kaardile joonistatud märkidest ka rattal sõites aru. Peale jahedat öist seiklust Hiiumaal oli sel korral Kambjas ilm lausa suvine. Lubatud vihma ei kuskil ja päike väljas. Stardieelsed 5 minutit kaardi uurimiseks kulusid kähku. Jagasime omavahed esimesed punktid ära ja ratta selga. Esmalt Kambja ümbruse metsad, kraavid ja põllud ning siis üle tee Pangodi poole. Kokku üle 5 tunni ja 70 kilomeetri ratast, jooksu ja kanuud.

2013_Kambja_Tiim

Meenutamist väärt seigad –

  • Maantee all truubi keskele riputatud piiksuja – vesi üle põlve ja oi-kui-külm tundus.
  • Võitlus mingite lendavate objektidega elektriliini all võsas. Vaja liini alt võpsikust läbi murda – väike asi, seda enam, et ka rada nagu oleks sees. Ja siis algas ootamatu vasturünnak, mille ees pidime kiirelt taanduma. Vastase jõud olid lihtsalt nii ülekaalukad. Polnudki aega uurida, et kas herilased või mesilased või vaablased või .. Olime valmis Ethelile juba elustamist, kunstlikku hingamist, südamemassaaži, adrenaliinisüsti ja .. tegema ning helikopterit kutsuma. Aga seekord läks õnneks ja julgesime isegi edasi võistelda.
  • Janeki õe pere, kes pea igas punktis oli esindatud ja ergutas. Kuidas nad ilma autota alati enne meid kohale jõudsid, see jäigi kripeldama..
  • Mõtlesime, et oleme eriti kavalad ja loeme legendist ridade vahelt tingimusi juurde. Saime trahvi..
  • Ethelil on super rattasõidu vorm ja keksunöör aitab joosta!

Tänud kaaslastele! Nais/meeskond läks meil aina paremini käima, järgmisel aastal poodiumile?

Tulemused

Pildimaterjal