Toetajad


Muusikaformaadilt on MyHits Top40/HotHits raadio, põhirõhuga hetke kõige kuumematel ja rattasõidu hittidel. Lisaks muusikale hoiab Myhits teid kursis tähtsamate uudistega Eestist, maailmast ja rattamaailmast. Mis kõige olulisem lisame selle kõige juurde ka rattasõidu planeerimiseks ilmaennustuse. MyHits saatejuhid ja muusika on 24/7 sadulas ja teevad kõik selleks, et keegi tirri ei laseks.

MyHits – #1 HIT MUSIC STATION IN ESTONIA
____________________________________________________


Oleme üle 10 aastat tegutsenud eestimaine spordikaupade internetipood. Esindame Eestis kaubamärke FFWD (FastForwardWheels) , Silverback, Wahoo ja samuti on võimalik tellida Cannondale ja BMC rattaid.

Taustast. Peame poodi kahekesi. Ei häbene ka nimesid nimetada. Andre Kull ja Riho Ever. Oleme ise aktiivsed hobisportlased. Tegeleme suvel rattasõidu ning talvel rattasõidu, jõusaali, suusatamisega ja leiame, et omame poepidamiseks piisavat kompetentsi. Kui me aga mõnele küsimusele peast vastust ei tea, siis otsime selle Teile kindlasti välja.

Meiega saab ühendust:
e-postiga: info@hobisport.ee
telefonitsi: 50 26 200
veebipood: www.hobisport.ee

Telefonile vastame tööpäeviti kella 9-17. Juhul kui telefon ei vasta siis helistame kindlasti tagasi. Seda muidugi juhul kui numbrit näitate.
e-mailile vastame hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks.

____________________________________________________


Elecster põhitegevusalaks on allhanketööd masinaehituse valdkonnas s.h. roostevaba terase klaaskuulpuhastus, happepesu ja elektropoleerimine.

Pakume allhanketööna:
* MEHAANILINE TÖÖTLEMINE
* KEEVITAMINE
* DETAILIDE PINDADE TÖÖTLEMINE
* KOOSTETÖÖD

http://www.elecster.ee/
___________________________________________________

ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis toodab alpakade nahast ja villast luksuslikke elustiilitooteid.

Meie peakorter asub Tallinnas ja tootmisüksused Lõuna-Ameerikas, Peruus ning meie oma kodusel Saaremaal. Oma kollektsioonides seome Peruu kõrgmäestikust pärit hinnalise materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise disainikeelega.

Loome kordumatuid ning kõrge kvaliteediga moe- ja sisustuskollektsioone
Meie ainulaadsete toodetega koged sooje emotsioone ja looduslähedase materjali pehmet paitust.

https://alpaka-shop.com/et/alpaka
___________________________________________________


Digiekraanid on Eesti suurim digitaalse välimeedia operaator, kes on üle 10 aasta arendanud Eestis digitaalse välimeedia valdkonda. Välimeediaettevõtted Megameedia Grupp OÜ ja Digiekraanid OÜ asutasid uue välimeedia ettevõtete grupi – Out Of Home Group OÜ (OOH Group). Kuulumine OOH Group’i loob ettevõttele võimalusi kasutada grupisiseseid sünergiaid edasises arengus.

http://www.digiekraanid.ee/
____________________________________________________

http://attila.ee/

____________________________________________________

Aastal 2005 asutatud R.I.S. OÜ on keskendunud IT lahenduste arendamisele ja projektijuhtimisele tööstuse ning logistika valdkonnas. R.I.S. tegeleb spetsiifilise tarkvara väljatöötamise ja juurutamisega ühtlasi ka vajaliku riistvaralahenduse tarnimise ja hooldamisega. R.I.S.-i meeskond koosneb omal alal suurte kogemustega professionaalidest.

www.ris.ee
____________________________________________________

3Sped on logistilisi lahendusi pakkuv ettevõte. mille tegutsemisalaks on peamiselt Kesk-Euroopa.

Kas olla suures firmas väike klient või väikefirmas suurklient? Üks mu hea tuttav valib enda keskmise suurusega ettevõtte partneriteks ainult selliseid firmasid kus ta saab olla suurklient. See tagab personaalsuse, kiire teeninduse, soovidega arvestamise ja informeerituse.

Kuna 3Sped OÜ on väga väike firma siis on rõõm teatada, et kõik meie kliendid on suurkliendid.
____________________________________________________

http://www.fixalfa.ee
____________________________________________________

CC Rota Mobilis treeningpartner

Spordiklubi Sparta on talvel olnud meie teiseks koduks juba mitmendat hooaega. Eesti avaraim jõusaal koos mitmekesise rühmatreeningute kava ja Wattbike’idel treeninimise võimalusega. Ettevalmistusperiood lõpeb meil kevadel ühe võimsa Sparta seitsmevõistlusega, kus rebimine on mõnikord tihedamgi, kui mõnel rattavõistlusel.

 

https://www.sparta.ee/

____________________________________________________

CC Rota Mobilis prillipartner

Bliz on Skandinaavias disainitud prillibränd, mis pakub parima hinna / kvaliteedi suhtega spordiprille. Neil on valikus hulgaliselt erinevaid mudeleid ja värve ja meie jaoks on neil hulgaliselt nö rota roosa värvi silmavarje.

Eesti maaletooja: Superior OÜ, Priit Pajus tel 5115552

https://www.bliz.com/en/