Toetajad


Muusikaformaadilt on MyHits Top40/HotHits raadio, põhirõhuga hetke kõige kuumematel ja rattasõidu hittidel. Lisaks muusikale hoiab Myhits teid kursis tähtsamate uudistega Eestist, maailmast ja rattamaailmast. Mis kõige olulisem lisame selle kõige juurde ka rattasõidu planeerimiseks ilmaennustuse. MyHits saatejuhid ja muusika on 24/7 sadulas ja teevad kõik selleks, et keegi tirri ei laseks.

MyHits – #1 HIT MUSIC STATION IN ESTONIA
____________________________________________________

http://www.digiekraanid.ee/
____________________________________________________

Logo_Fixalfa
http://www.fixalfa.ee
____________________________________________________

Aastal 2005 asutatud R.I.S. OÜ on keskendunud IT lahenduste arendamisele ja projektijuhtimisele tööstuse ning logistika valdkonnas. R.I.S. tegeleb spetsiifilise tarkvara väljatöötamise ja juurutamisega ühtlasi ka vajaliku riistvaralahenduse tarnimise ja hooldamisega. R.I.S.-i meeskond koosneb omal alal suurte kogemustega professionaalidest.

www.ris.ee
____________________________________________________

3Sped on logistilisi lahendusi pakkuv ettevõte. mille tegutsemisalaks on peamiselt Kesk-Euroopa.

Kas olla suures firmas väike klient või väikefirmas suurklient? Üks mu hea tuttav valib enda keskmise suurusega ettevõtte partneriteks ainult selliseid firmasid kus ta saab olla suurklient. See tagab personaalsuse, kiire teeninduse, soovidega arvestamise ja informeerituse.

Kuna 3Sped OÜ on väga väike firma siis on rõõm teatada, et kõik meie kliendid on suurkliendid.
____________________________________________________

Mingit legendi siin klaviatuurist välja imema ei hakka. Kunagi kui oleme rahvusvaheline korporatsioon laseme turundustegelastel selle välja mõelda.

Taustast. Peame poodi kolmekesi. Ei häbene ka nimesid nimetada. Andre Kull, Veiko Kelk ja Riho Ever. Loodame, et see samm tekitab ühest küljest rohkem usaldust, teisest küljest motiveerib meid Teile ka maksimaalset head teenindust pakkuma. Oleme ise aktiivsed hobisportlased. Tegeleme suvel rattasõidu ning talvel suusatamisega ja leiame, et omame poepidamiseks piisavat kompetentsi. Kui me aga mõnele küsimusele peast vastust ei tea siis otsime selle Teile kindlasti välja.

Meiega saab ühendust:
e-postiga: info@hobisport, telefonitsi: 50 26 200

Telefonile vastame tööpäeviti kella 9-17. Juhul kui telefon ei vasta siis helistame kindlasti tagasi. Seda muidugi juhul kui numbrit näitate. E-mailile vastame hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks.

http://www.hobisport.ee/
____________________________________________________

EstPanelLogoEst

Estpanel OÜ pakub oma klientidele ökoloogiliselt puhast ja tervislikku elukeskonda puitmajade näol. Omame 14 aastast kogemust puitmajade ja kõrvalhoonete projekteerija-, tootja- ja paigaldajana.Meilt leiate taskukohaste hindadega komplekslahendusi oma kodu rajamisel või täiustamisel. Lisaks veel toetame ka sporti ja kõike mis seostub tervislike eluviisidega.

www.estpanel.ee


 

Bliz logo

Bliz on Rootsi kvaliteetprillibränd, mida kasutavad paljud  maailma profisportlased ( s.h 11 Eesti tippu)
Tooted on müügil Sportlandis ja Rademaris.

Eesti maaletooja: Superior OÜ, Priit Pajus tel 5115552

http://www.blizeyewear.com/
____________________________________________________